Cēsu Novada Dome

Igaunijas čempioni šosezon nepārspēti

01.16.2018

_MG_7399

Svētdien “Lekrings” devās uz Tartu, lai tiktos ar vietējo “EMU” un revanšētos par zaudējumu Cēsīs.

Spēles rezultātu agri atklāja “Lekrings”, 3. minūtē vārtus gūstot Pēterim Trekšem. Cēsnieki turpināja bieži apdraudēt mājinieku vārtus, tomēr uzbrukumi atdūrās pret teicami spēlējošo vārtsargu. Trešdaļas otrajā pusē “EMU” rezultātu izlīdzināja, panākot 1:1. Perioda izskaņā komandas apmainījās noraidījumiem, taču realizēt tos nevienai no pusēm neizdevās.

Otrā trešdaļa iesākās neveiksmīgi “Lekrings”, mājiniekiem pusminūtes laikā gūstot divus vārtus. Kevina Šmita un Toma Rīsmaņa gūtie vārti turpinājumā ļāva panākt rezultāta izlīdzinājumu, tomēr iegūt iniciatīvu uz atlikušo laiku neizdevās. Līdz trešdaļas vidum vēlreiz divi precīzi raidījumi īsā laikā “EMU”, un viesi atstāti iedzinējos ar 5:3. Lai arī trešdaļas otrajā pusē komandas turpināja apdraudēt kā vienus, tā otrus vārtus, rezultāts palika nemainīgs.

Realizēts vairākums trešā perioda sākumā deva “Lekrings” cerību uz atspēlēšanos. Viesi turpinājumā uzbruka biežāk, tomēr ieguldītie puliņi nedeva rezultātu. Mājiniekiem esot pārākiem iespēju realizācijā, līdz trešdaļas beigām zaudēti vēl divi vārti viesiem. Pēdējās minūtēs atspēlēties “Lekrings” vairs neizdevās, līdz ar ko piedzīvots zaudējums ar 7:4.

Neskatoties uz “Lekrings” ievērojamo metienu skaitu no spēles, 48 pret pretinieku 35, kā spēlē, tā arī visā sezonā “EMU” palicis nepārspēts.

Par spēles rezultatīvāko spēlētāju “Lekrings” sastāvā ar 2 (1+1) punktiem atzīts tika Toms Rīsmanis. Labākā spēlētāja balvu saņēma Roberts Zande.

Kā, komentējot zaudējuma iemeslus atzina Toms Rīsmanis, tad cēloņi lielā mērā meklējami trenera doto uzdevumu neizpildīšanā saistībā ar pretinieku vadošajiem spēlētājiem. Tāpat klupšanas akmens bijis vājā vārtu gūšanas momentu realizācija.

Paldies aptuveni 20 “Lekrings” kluba līdzjutējiem, kuri bija ieradušies uz spēli Tartu.

Nākamo spēli “Lekrings” aizvadīs 20. janvārī Liepājā, tiekoties ar FK “Kurši”.