Cēsu Novada Dome FATPIPE

FK “Ogres Vilki” un “Talsu NSS/Krauzers” šosezon pārspēti kā izbraukumā, tā mājās

02.23.2019

LEKvsTAL_16022019_(20)Regulārās sezonas pēdējās divās mājās spēlēs, uzņemot FK “Ogres Vilki” un “Talsu NSS/Krauzers”, izcīnīti divi panākumi un iegūti 6 punkti.

Nedēļas nogales pirmā spēle pret “Ogres Vilkiem” bija īsteni florbola svētki sanākušajiem līdzjutējiem. Neskatoties uz spēles gala rezultātu, pārliecinošu uzvaru ar 12:6 izcīnot “Lekrings”, pirmā trešdaļa tika aizvadīta sīvā cīņā, komandām vienai otru pārspējot 3 reizes. Līdz ar otrās trešdaļas sākumu, “Lekrings” pārņēma spēles grožus savās rokās, pārspējot pretinieku 4 reizes, un ar agru hat-trick atzīmējoties Emīlam Dzalbam. Komandas līdzvērtīgi izmantoja pretinieku nopelnītos sodus – kamēr “Lekrings” realizēja savu vairākuma iespēju, vienīgie iespētie viesu vārti tika gūti ar soda metiena palīdzību. Atrodoties pārliecinošā vadībā, mājinieki turpināja spēlet uzbrūkošu florbolu arī noslēdzošajā trešdaļā. Izdarot 22 metienus pa pretinieku vārtiem, “Lekrings” pievienoja vēl 4 gūtus vārtus – pēdējos gūstot Tomam Rīsmanim, tika nokārtots otrais hat-trick “Lekrings” rindās. Mājinieku pārliecinošajai spēlei kā uzbrukumā tā aizsardzībā, pretinieki spēja atbildēt vien ar 2 precīziem raidījumiem, vārtus gūstot izmantojot noraidījumus “Lekrings” sastāvā.

Atsķirībā no nedēļas nogales pirmās spēles, vietu “Lekrings” vārtos Ričarda Stivriņa vietā ieņēma Markus Plūdums. Spēli pret “Talsu NNS Krauzers” “Lekrings” iesāka ar trīs bezatbildes vārtiem. Mājinieku aizsardzība darbojās teicamā līmenī, kas līdz spēles vidum ļāva pretiniekiem nokārtot vien vienus vārtus. Otrās trešdaļas beigās, Pēterim Trekšem gūstot savus otros vārtus spēlē un panākot 4:1 “Lekrings” labā, ļāva mājiniekiem doties pārtraukumā atrodoties drošā vadībā. Noslēdzošajā trešdaļā komandas apmainījās gūtiem vārtiem. Lai arī viesi, izmantojot vārtsarga nomaiņu pret sesto laukuma spēlētāju vēl centās panākt rezultāta izlīdzinājumu nosēdzošajās minūtēs, “Lekrings” spēja nosargāt savu vārtu drošību, un ar rezultātu 5:3 panākt 8 uzvaru pēdējās 10 spēlēs.

Rezultatīvākie spēlētāji “Lekrings” sastāvā bija Emīls Dzalbs (3+4), Toms Rīsmanis (3+2), Pēteris Trekše (2+3), un Jorens Malkavs (4+1).

“Lekrings” regulārās sezonas noslēdzošo spēli aizvadīs sestdien, 23. februārī, izbraukumā tiekoties ar FBK “Valmiera”. Spēles sākums plkst. 18:00.

Saturu sagatavoja: Matīss Krafte