ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

Fiziski spēcīgā spēlē gūti trīs punkti pret Ķekavu

12.18.2019

LEK_KEK2019-4083

Piektdienas vakarā Lekrings uzsāka sezonas otro apli, dodoties izbraukuma spēlē uz Ķekavu. Ķekavieši bija arī šīs sezonas pirmie pretinieki septembrī, kad Lekrings pret viņiem izcīnīja uzvaru ar rezultātu 4:1. Šajā spēlē pretinieki izrādīja lielāku pretestību, taču beigās cēsinieki triumfēja ar rezultātu 8:5.

Mačs tika iesākts pārliecinoši, un jau spēles 2. periodā tablo rādīja komandai labvēlīgu 6:1. Taču 5 minūtes pirms spēles beigām pretinieki jau bija panākuši Lekringu, rezultātam esot 6:5. Saspringtās spēles pēdējās minūtēs Lekrings nepadevās un guva vēl divus vārtus, vienus no tiem Krišam Treimanim #37 raidot tukšos vārtos aizturētā soda laikā.

Šī spēle bija īpaši raiba komandas sastāvam – traumas guva Kārlis Bulmeisters #18 un Jānis Melderis #13, taču pretēji viņiem sekmīga un rezultatīva spēle padevās Tomam Rīsmanim #8, kurš guva hat-trick un vienu rezultatīvu piespēli, un Emīlam Dzalbam #6, kurš guva 2 vārtus un veica vienu rezultatīvu piespēli.

Par vērtīgāko spēlētāju laukumā šoreiz tika atzīts Artūrs Ozols #47, kurš arī atzīmējās spēles protokolā divas reizes (1+1). Viņš pēc cīņas komentē: “Spēle kopumā bija ar kāpumiem un kritumiem, ko atspoguļoja arī rezultāts. Pirmajā spēles daļā sanāca ātri gūt vārtus, un izvirzīties vadībā ar 6:1, taču drīz vien sākām paši kļūdīties un iekritām daudzos pretuzbrukumos, kurus ļoti veiksmīgi realizēja Ķekavas komanda, samazinot rezultātu līdz minimumam 6:5. Prieks bija par to, ka komanda spēja nocīnīties līdz galam un uzvarēt, taču es uzskatu, ja mēs nebūtu kļūdījušies un devuši iespēju ķekaviešu pretuzbrukumuem, tad arī rezultāts, ar kādu mēs uzvarētu, būtu krietni pārliecinošāks. Protams, ir prieks arī par savu sniegumu laukumā, taču kopumā jāuzteic komandas cīņas spars un komandas biedru attieksme.”

Lekrings nākamo spēli aizvadīs 20. decembrī, piektdienā, plkst. 20.30 Cēsīs, kad mājas laukumā uzņems Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka. Gaidāma īpaši spraiga spēle, jo Ulbrokas vienība šobrīd atrodas turnīra tabulas 1. vietā, Lekringam “minot uz papēžiem”.