ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE

Derbijā zaudējums pret “Rubeni”

12.17.2017

_MG_0204Šī gada pēdējā spēlē, savā laukumā tika uzņemta 3. vietā esošā “Rubene”. Sīvā cīņā tika atdzīts pretinieku pārākums ar 4:6.

Spēlē pirmie vadībā izvirzījās “Lekrings”. Līdz ar nospēlētām 14 minūtēm, precīzi izceļoties Pēterim Trekšem un Kevinam Šmitam, tika panākts 2:0 pārsvars. Tomēr trīs minūtes līdz trešdaļas beigām, viesiem gūstot divus ātrus vārtus, tika panākts izlīdzinājums 2:2.

Otrajā trešdaļa komandām aizritēja līdzvērtīgā cīņā.Vienīgos vārtus periodā, “Lekringam” spēlējot mazākumā, guva “Rubenes” florbolisti, izvirzoties vadībā ar 2:3. Neskatoties uz cēsnieku trešdaļas beigās iegūto iespēju spēlēt vairākumā, rezultātu izlīdzināt neizdevās.

Spēlei atsākoties, “Rubenei” īsā laikā izdevās gūt divus vārtus un panākt atrāvienu ar 2:5. Pēc nepilnām septiņām minūtēm viesiem izdevās otro reizi izmantot vairākuma iespēju, palielinot rezultāta starpību līdz četriem vārtiem. Sākoties pēdējām 10 minūtēm, “Lekrings” turpināja mērķtiecīgi atspēlēties, kas atalgojās ar Trekšes un Zandes precīziem raidījumiem. Tomēr uzvarai ar to pietrūka un šoreiz punkti izcīnīti netika.

Rezultatīvākais “Lekrings” sastāvā ar 3 (3+0) punktiem bija Pēteris Trekše, savukārt vērtīgākā spēlētāja balva Laurim Zaicevam.

Nākamo spēli Cēsu “Lekrings” aizvadīs pēc 3 nedēļām, 6. janvārī izbraukumā tiekoties ar Bausku.