Sponsori

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

Cēsnieki izbraukumā cīnīsies ar čempioniem

10.28.2016

MG_0226   Svētdienas, 30. oktobra, vakarā, pulksten 19:00, Lielvārdes novada sporta centrā norisināsies ELVI florbola līgas cīņa starp pērnās sezonas čempioniem “Lielvārde/FatPipe” un jaunās sezonas līderiem Cēsu “Lekringu”.

Cīņas starp Lielvārdes un Cēsu florbolistiem pēdējās piecas sezonas liekus komentārus neprasa, jo nepiekāpīgās komandas divreiz spēkojušās čempionāta pusfinālā un vēl divreiz dalījušas zelta medaļas.

Pērn “Lekrings” un “Lielvārde” visas sezonas garumā tikās septiņās spēlēs – divas spēles regulārajā sezonā un piecas neticami aizraujošus mačus pusfinālā. Regulārās sezonas spēli Lielvārdē komandas aizvadīja īsi pirms play-off sākuma. Spēles sākumā cēsnieki panāca 2:0 vadību, tomēr nespēja 40 minūšu laikā gūt vārtus nosvēra svaru kausus par labu mājiniekiem, kas beigās svinēja pārliecinošu uzvaru ar 8:3. Pusfināla sērijā uzvaru piecās spēlēs nodrošināja “Lielvārde”, tomēr četri no mačiem noslēdzās spēlēs pagarinājumā vai pēcspēles metienu sērijā.

Jauno sezonu abas komandas iesākušas sekmīgi. Cēsu “Lekrings” ar aizvadītajās septiņās spēlēs izcīnītajiem 18 punktiem pārliecinoši ieņem 1. vietu, bet “Lielvārde/FatPipe” ar piecās spēlēs iekrātajiem 12 punktiem ir ceturtie. Cēsnieki vienīgos trīs punktus zaudējuši pagājušās nedēļas spēlē, kad viesos ar 5:6 atzina “Triobet/Ulbroka” pārākumu. Tikmēr lielvārdieši punktus ir “izsējuši” divās spēlēs, pēcspēles metienos ar 4:5 piekāpjoties pastarīšiem FK “Rīga” un tikai bullīšos ar 7:6 viesos pārspējot “Rubeni”.

Cēsu komandā rezultatīvākais ar 18 (9+9) punktiem ir Andris Rajeckis, bet pa 14 iekrājuši Aleksandrs Abramovs (7+7) un Andris Malkavs (5+9). Tikmēr “Lielvārde/FatPipe” rindās ar astoņiem punktiem izcēlušies Toms Akmeņlauks (4+4) un Mikus Valpēters (3+5). Pretējos vārtos, visticamāk, stāsies pēdējo divu sezonu labākie vārtsargi – lielvārdiešiem Jānis Salcevičs un cēsniekiem Normunds Krūmiņš.

Svētdienas cīņu no Lielvārdes būs iespējams vērot arī Sportacentrs.com interneta un TV (411. kanāls) tiešraidēs.