UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

Cēsīs sarūgtinām viesus no Liepājas

02.09.2020

IMG_2030

Pēc vairāk kā divu nedēļu pauzes, florbols Cēsīs atgriezās svētdienas vakarā, kad kā viesi Cēsu Sporta kompleksā tika uzņemti Liepājas Kurši/Ekovalis.

Pārliecinoša spēle aizsardzībā un labs Lekringa vārtsarga Markusa Plūduma sniegums nodrošināja uzvaru ar rezultātu 7:2.

Pirmā spēles trešdaļa noslēdzās par labu mājiniekiem ar 2:0, turklāt otrās trešdaļas pirmajā pusotrā minūtē šis rezultāts tika dubultots – 4:0. Otrajā un trešajā trešdaļā liepājnieki spēja atbildēt vien divas reizes, taču pēdējā nogrieznī Lekrings nodrošināja savu uzvaru gūstot vārtus vēl trīs reizes. Pēdējos, septītos, vārtus guva Kevins Šmits, kurs bumbiņu raidīja jau tukšos vārtos, liepājniekiem spēlējot ar sešiem laukuma spēlētājiem. Jāatzīmē, ka pretinieku vārtus šajā spēlē sargāja Normunds Krūmiņš – vārtsargs, kurš savu artavu sniedzis arī Lekrings rindās septiņās sezonās.

Šajā spēlē ar īpaši augstu rezultivitāti neviens komandā neizcēlās, taču pa diviem punktiem guva Emīls Dzalbs #6, Toms Rīsmanis #8, Jorens Malkavs #17, Artūrs Ozols #47 un Kevins Šmits #62. Par labāko savas komandas rindās šoreiz tika atzīts Toms Rīsmanis. Viņš pēc spēles komentē: “Jāsaka, ka labi iesākām pirmos divus periodus. Četru vārtu pārsvars deva savu drošības sajūtu, taču zinājām, ka pret šādiem pretiniekiem atslābt nedrīkst. Pēdējās trešdaļas sākumā bijām nedaudz atslābuši un pieļāvām vairākas tehniskas kļūdas, kuras, veiksmīgā kārtā, pretiniekam neizdevās pārvērst vārtu guvumos. Taču gana ātri savācāmies un atgriezāmies tādā līmenī, kādā uzsākām spēli. Turpmākajās regulārās sezonas spēles jāturpina gatavoties play-offiem, kā arī jāpievērš uzmanība un jāuzlabo sniegums vairākos spēles aspektos – gan individuālajā, gan komandas kopējā spēlē.”

Nākamnedēļ Lekrings aizvadīs divas spēles – vienu mājās un otru izbraukumā. Mājas arēnā piektdien tiks uzņemta principiālā pretiniece “Rubene”, bet svētdien dosimies izbraukumā uz Ogri, kur tiksimies ar līgas jaunpienācējiem “Ogers Vilkiem”.