Atbalsta

VENDEN FATPIPE

Palīdz

Cēsu Novada Dome

Aicinām kopīgi atzīmēt “Lekrings” 25 gadu jubileju!

12.01.2017

Ģimenes dienas kopbilde (2017)

Šis gads Cēsu “Lekrings” florbola saimē ir īpašāks par citiem, tāpēc aicinām 23. decembra vakarā kopīgi atzīmēt mūsu kluba 25 gadu jubileju! Saviesīgais pasākums norisināsies Cēsu 2. pamatskolā, tā sākums – 18:00.

Svinīgajā pasākumā aicināti piedalīties visi, kas pārstāvējuši “Lekrings” krāsas šo 25 gadu laikā – spēlētāji, treneri, menedžeri, apkalpojošais personāls un citi!

Pasākuma oficiālajā daļā kopīgi atskatīsimies uz kluba pastāvēšanu un sveiksim visus, kuri ceturtdaļgadsimta laikā pārstāvējuši “Lekrings” krāsas. Starp stāstiem un atmiņām par notikušo uz skatuves būs iespējams redzēt arī mūziķus, kuri kādā no savas dzīves brīžiem atradušies arī uz florbola skatuves.

Pasākumu norises vietā būs iespējams aplūkot relikviju stūri, kura papildināšanā var iesaistīties ikviens pasākuma dalībnieks. Starp spēļu krekliem, florbola inventāru un kausiem būs atrodamas arī fotogrāfijas, piemiņas nozīmes un vēl daudz kas interesants un lielākajai daļai arī iepriekš neredzēts.

Dalības maksa par pasākumu ir desmit eiro. Pasākuma veidotāji ir parūpējušies par svētku noskaņu, muzikālajiem priekšnesumiem un dažādām uzkodām.

Pasākumam iespējams reģistrēties – ŠEIT!

BŪSIM KOPĀ ŠAJOS SVĒTKOS!