ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

2020. gadu sākam apņēmības pilni

01.02.2020

IMG_0685

Jauno gadu Lekrings sāk atrodoties turnīra tabulas 2. vietā ar 30 punktiem, no pirmās vietas – Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka – atpaliekot vien par vienu punktu. Zīmīgi, ka gada pēdējo spēli cēsinieki aizvadīja tieši pret šī brīža Elvi līgas līderiem.

Spēle norisinājās 20. decembrī Cēsu Sporta kompleksā, kuru klātienē vēroja kā Cēsu, tā arī Ulbrokas fani. Lai arī Lekrings otro spēles trešdaļu noslēdza ar pārliecinošu 5 vārtu pārākumu (8:3), spēles izskaņā netrūka intrigas, Ulbrokai panākot 8:7 uz rezultāta tablo. Tomēr, Kriša Treimaņa #37 raidītā bumbija pretinieku tukšajos vārtos vienu sekundi pirms spēles pamatlaika beigām pielika punktu, un ļāva svinēt uzvaru ar rezultātu 9:7.

Rezultatīvākie spēlētāji Lekrings rindās šajā spēlē bija Toms Rīsmanis #8 (1+2) un Andris Rajeckis #23 (2+1), bet par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Pauls Erenbots #27, kurš spēlē piedalījās līdz 2. trešdaļas izskaņai. Spēles 38. minūtē Pauls divcīņā pie borta guva savainojumu, kā dēļ spēle viņam bija jāpārtrauc. Šajā spēlē Lekrings lielākoties spēlēja divās maiņās, jo komandas soliņš pēc pēdējām spēlēm ir kļuvis īsāks daudzo traumu dēļ, kas gūtas iepriekšējās spēlēs.

Par šo cīņu plašāku komentāru sniedza komandas kapteinis Jānis Rajeckis #19: “Uzskatu, ka nospēlējām labi, bijām gana aktīvi un labi kustinājam bumbu. Izdevās nospēlēt bez lielām kļūdām savā laukuma pusē, neradījām bīstamus momentus paši pie saviem vārtiem. Izdevās arī realizēt skaitliskos vairākumus, ar kuriem līdz šim nebija tik ļoti labi veicies. Uzskatu, ka labi kontrolējām spēles gaitu un arī momentu realizācija šajā spēlē mums padevās. Kopumā nospēlējām labas 50 minūtes, taču pēdējās desmit, šķiet, nedaudz jau sākām atslābt, tādēļ pretiniekiem izdevās atspēlēties. Būtu jānospēlē labāk spēles galotnē, kā arī jāgūst vārti 5 minūšu skaitliskajā vairākumā, kas šoreiz neizdevās. Noteikti prieks par maiņas biedru sniegumu šajā spēlē.”

Šī uzvara nozīmē, ka Lekringam ir izdevies izcīnīt abas uzvaras pret Ulbrokas komandu šajā sezonā. Pēc13 nospēlētām spēlēm, Lekrings gadu noslēdz tabulas otrajā vietā, par vienu punktu (un vienu spēli) atpaliekot no LH/Oxdog Ulbroka.

Nākamo spēli Lekrings aizvadīs izbraukumā Valmierā. Cēsinieki stāsies pretī FBK Valmiera, kas šajā sezonā ir viena no tikai divām komandām, kurai ir izdevies panāk uzvaru pret Lekringu spēles pamatlaikā (septembra izskaņā Lekrings zaudēja valmieriešiem ar minimālu 5:6). Spēle notiks Valmieras Olimpiskajā centrā 3. janvārī plkst. 20:15, tiešraidi varēs vērot sportacentrs.com