ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

1/4 finālu sēriju iesākam ar neveiksmi

02.29.2020

IMG_3040
Florbola svētki Cēsīs sākas sestdienas vakarā – mājas laukumā tika uzņemta FBK Valmiera, kas turnīra tabulā ieguva astoto jeb pēdējo vietu playoff vilcienā. Līdzīgā, agresīvā un aizraujošā cīņā Lekrings diemžēl pirmās spēles uzvaru neizcīnīja un piekāpās ar rezultātu 5:7.
Par to, ka sākusies izslēgšanas spēļu kārta liecināja plašais fanu pulks – komandas laukumā devās vairāk kā 700 skatītāju priekšā. Atbalstītāji bija ieradušies kā Cēsu komandai, tā arī Valmieras, iekrāsojot tribīnes Lekrings un buļļu tradicionālajās krāsās – zilā un sarkanā. Turklāt skatītāji savu piederību izrādīja ne tikai apģērba izvēlē, bet arī skaļi atbalstot un jūtot līdzi savām komandām, tā radot pamatīgu troksni Cēsu Sporta kompleksā. Līdz ar to gan spēlētāji, gan fani varēja kārtīgi izbaudīt playoff atmosfēru.
Spēlei sākoties uzreiz bija skaidrs – neviena no komandām negrasījās atdot iniciatīvu un cīņa notika par katru bumbu. Pirmos vārtus sestajā minūtē Lekrings 2019./2020. gada sezonas izslēgšanas kārtā zīmīgi guva Krišjānis Tiltiņš #15, kurš komandā debitēja šosezon. Neilgi pēc tam Emīls Dzalbs #6 dubultoja rezultātu uz tablo, taču līdz trešdaļas beigām pretinieki jau bija paguvuši atspēlēt divu vārtu deficītu. Tā vien šķita, ka pēc ātrās spēles pirmajās 20. minūtēs spēles temps tiks samazināts otrajā trešdaļā, taču tā nebūt nenotika – cīņa laukumā turpinājās līdzīgā stilā, iespējams pat vēl agresīvāk. Mača vidū tiesneši Jorenam Malkavam #17 piesprieda 5 minūšu noraidījumu, un pēc nepilnām divām minūtēm viņam uz noraidīto soliņa piebiedrojās Andris Rajeckijs #23. Lekrings bija nonācis īpaši saspringtā pozīcijā, uz laukuma spēlējot vien trīs spēlētājiem. Taču kārtīga atdeve un rūpīga spēle aizsardzībā liedza valmieriešiem izmantot “lielo vairākumu”. Noslēguma 20 minūtes tika sāktas ar neizšķirtu 4:4, taču, pretiniekiem izmantojot momentus, nepilnās sešās minūtēs izdevās iegūt trīs vārtu pārsvaru, uz ko Lekrings rezultatīvi atbildēja tikai vienu reizi.
Līdzjutējiem skandinot “Lekrings! Lekrings!” tika sveikti šīs spēles vērtīgākie laukuma spēlētāji – no cēsiniekiem tas šoreiz bija Emīls Dzalbs #6. Viņš pēc mača par komandas sniegumu atzīst: “Šķiet, šodien dažiem no komandas biedriem nācās saprast, kas ir playoffs spēle, bet tas ir saprotami, jo vairākiem spēlētājiem komandā šī ir pirmā reize, kad tiek spēlēts izslēgšanas kārtā. Tomēr, ceru ka pēc šīs spēles visi sapratīs, ka neviens neko tāpat nedos un katra epizode jāspēlē ar neizsīkstošu cīņassparu. Devām pretiniekam daudz iespējas pretuzbrukumiem, ko viņu līderi arī ļoti labi realizēja. Tam noteikti jāpievērš uzmanība rītdienas un arī turpmākajās spēlēs – jābūt precīziem spēlējot laukuma vidusdaļā, lai neradītu iespējas ātriem pretuzbrukumiem. Šai kārtai esam rūpīgi gatavojušies, veidojot iestrādnes gan uzbrukuma veidošanā, gan aizsardzībā – tas šodien vietām piekliboja, taču esam gatavi turpmākajai cīņai.”
Emīls arī ievēroja īpašo atmosfēru, kādā šodien tika spēlēts: “Jau iesildoties uzsitu komandas biedram uz pleca un teicu, ka sen nav bijis šāds troksnis, kas nedaudz uzsit zosādu. Spēles laikā fanu atbalsts tikai palielinājās un atmosfēra uzlabojās. Žēl, bet faniem nedevām pretī tās labās emocijas, kuras veidojās mūsos no viņu atbalsta, taču rīt darīsim visu, lai iepriecinātu sevi un savus līdzjutējus.”
Pēc īsas atpūtas šovakar, Lekrings atkal kāps laukumā rīt plkst. 18.00 Cēsu Sporta kompleksā. Komanda pateicas saviem līdzjutējiem par atbalstu pirmajā spēlē un cer to sagaidīt arī nākamajās cīņās.