Atbalsta

VENDEN FATPIPE

Palīdz

Cēsu Novada Dome

1. līgas vicečempionu “bombardieris” Lisovskis pārceļas uz Cēsīm

07.04.2017

KasparsLisovskis_81_introJaunajā sezonā Cēsu “Lekrings” kreklu pielaikos pērnās sezonas Latvijas 1. līgas vicečempionu “JeNo” rezultatīvākais spēlētājs – Kaspars Lisovskis! Sveicam mūsu pulkā, Kaspar!

1994. gadā dzimušais uzbrucējs Latvijas jaunatnes čempionātos pārstāvējis FK “Rīga” krāsas, bet starp vīriem debitējis Jelgavas novada komandā. Tieši kopā ar zemgaliešiem Kaspars 2014./2015. gada sezonā debitēja vīriešu Virslīgā, kur pastarīšu rindās atzīmējās ar 12 (8+4) punktiem.

Pēdējās divas sezonas Lisovskis cīnījies Latvijas 1. līgas komandas FK “JeNo” rindās. Šī gada pavasarī viņa pārstāvētais klubs kļuva par līgas sudraba medaļniekiem, turklāt viens no galvenajiem panākumu kaldinātājiem bijis tieši Kaspars, kurš ar 58 (35+23) punktiem bija rezultatīvākais komandas spēlētājs un kopumā piektais rezultatīvākais visā līgā.

22 gadus vecais uzbrucējs jau vakar piedalījās komandas pirmajā treniņā. Iepriekšējās sezonas Kaspars spēlējis ar numuru 18, bet tā kā Cēsu komandā šis numurs pieder Kārlim Bulmeisteram, tad “Lekrings” komandā viņš nolēmis spēlēt ar 81. numuru.

Kaspars Lisovskis kļuvis par otro uzbrucēju, kas šajā starpsezonā pievienojies Cēsu “Lekringam”. Šīs nedēļas sākumā komandai pievienojās Latvijas izlases kandidāts Lauris Zaicevs.

Sveicam komandā!