ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

7:1

Triobet/Ulbroka

Sestdien tika aizvadīta piektā ceturdaļfināla spēle starp komandām Cēsu alus/Lekrings un Ulbroka/FS Masters. Cēsu komandai vēl bija nepieciešama tikai viena uzvara, lai tiku pusfinālā, bet Ulbrokas komanda atradās trīs uzvaru attālumā.
Spēles sākums labāks padevās mājiniekiem un pirmajam periodam tuvojoties beigām pirmos vārtus šajā spēlē guva Lekrings. Pēc Mārtiņa Rajecka piespēles precīzs bija Emīls Dzalbs. Mazāk kā pēc minūtes tika gūti arī otrie vārti spēlē, kad piespēli no aizvārtes izmantoja Toms Šmits. Kad līdz perioda beigām bija atlikušas tieši trīs minūtes, Ingus Laiviņš parādija lielisku individuālo meistarību un pēc pretinieka apvadīšanas meta precīzi. Pirmajā periodā vārti vairs netika gūti un pēc nospēlētām divdesmit minūtēm mājinieki varēja doties atpūtā ar komfortablo rezultātu 3:0.
Otrā perioda sākumā vairākumā nonāca UIbrokas komanda, bet vārtus gūt nespēja un rezultāts palika nemainīgs. Perioda turpinājumā Cēsu alus/Lekrings spēja panākt jau 4:0, kad lieliskā pozīcijā Mārtiņš Rajeckis atrada savu brāli Andri. Ulbroka turpināja cīnīties un tas arī deva panākumus. Periodam tuvojoties beigām Pēteris Freimanis adresēja bumbiņu mājinieku komandas vārtu priekša, kur to no gaisa vārtos raidīja Ainārs Juškēvičš panākot 4:1. Cēsu alus/Lekrings ar to nebija apmierināti un spēja iepriecināt savus līdzjutējus vēl divas reizes panākot 6:1. Abus precīzos raidījumus izdarīja Emīls Dzalbs nokārtojot sev hat-trick.
Lielāko trešā perioda daļu Cēsu alus/Lekrings kontrolēja spēles gaitu un īsti neļāva pat izveidot bīstamus momentus uz Normunda Krūmiņa sargātajiem vārtiem. Kad līdz trešā perioda beigām bija atlikušas astoņas minūtes otro vairākumu spēlē izmantoja Cēsu alus/Lekrings. Pēc Jāņa Rajecka piespēles vārtus guva Jānis Melderis un panāca jau 7:1. Vairāk vārti šajā spēlē netika gūti un mājinieki varēja svinēt pārliecinošāko uzvaru šajā sērijā, kas arī deva vietu pusfinālā.
Par labākajiem spēlētājiem tika atzīti Normunds Krūmiņš un komandas vienīgo vārtu autors Ainārs Juškēvičš, kurš arī pēcspēles intervijā atzina, ka šī viņam bija pēdējā spēle Virslīgā.
Rezultivitātes punktus guva - Emīls Dzalbs 3 (3+0), Toms Šmits 2 (1+1), Mārtiņš Rajeckis 2 (0+2), Jānis Rajeckis 2 (0+2), Ingus Laiviņš 1 (1+0), Jānis Melderis 1 (1+0), Kārlis Bulmeistars 1 (0+1), Pauls Erenbots 1 (0+1).