ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE
Triobet/Ulbroka

5:7

Pirms šīs spēles Cēsu alus/Lekrings komanda, sērijā līdz četrām uzvarām , bija izvirzījusies vadībā ar 2:1. Otrā spēle Ulbrokā bija gaidāma ļoti sīva un aizraujoša, jo iepriekšājā dienā neptieka ar sešdesmit minūtēm, lai noskaidrotu uzvarētāju.
Spēles sākums labāks izvērtās Ulbrokas komandai un jau pēc nospēlētām sešām minūtēm tablo rādija 2:0 mājinieku labā. Arī šajā spēlē Cēsu alus/Lekrings spēja atspēlēties un izlīdzināt rezultātu. Pirmos vārtus viesiem guva Ingus Laiviņš no izspēles vārtu priekšā, bet otros ,no Laiviņa piespēles , Kārlis Bulmeisters. Pēc divdesmit minūtēm 2:2.
Otro periodu Cēsu alus/Lekrings varēja iesākt vairākumā, jo perioda beigās mājinieku komanda pārkāpa noteikumus. Cēsu alus/Lekrings šo pārsvaru spēja pārvērst vārtu guvumā un savu vārtu rēķinu šajās izslēgšanas spēlēs atklāja Artūrs Jurševskis. Šajā periodā vārti vairs netika gūti.
Trešais periods šajā spēle izvērtās ļoti rezultatīvs. Jau pēc nospēlētām četrdesmit sekundēm Edžus Ceriņš spēja rezultātu izlīdzināt. Bet pēc sešpadsmit sekundēm Toms Šmits raidīja bumbiņu vārtos ar spēcīgu sitienu. Pavisam drīz Andris Rajeckis uzvarēja divcīņu pretinieku laukuma stūrī un devās uz vārtiem, kur bumbiņa veiksmīgi atrada ceļu vārtos. Cēsu alus/Lekrings esot vadībā ar 5:3 kļūdijās pozicionāli savā zonā un Ulbrokas komanda pietuvojās rezultātā līdz minimumam. Šoreiz viesi atbildēja nedaudz ilgāk kā pēc minūtes, kad savu otro precīzo raidījumu izdarīja Kārlis Bulmeisters. Kad līdz spēles beigām bija atlikušas nedaudz vairāk kā sešas minūtes Ulbroka atkal pietuvojās līdz minimuma un panāca 5:6. Arī šoreiz Cēsu alus/Lekrings atbildi parādā nepalika un Kārlis Bulmeisters ātrajā pretuzbrukumā nokārtoja sev hat-trick. Mājinieki centās gūt vārtus noņemot vārtsargu, bet tas viņiem neizdevās un Cēsu alus/Lekrings izcīnīja uzvaru 7:5. Sērijā līdz četrām uzvarām Cēsu alus/ Lekrings vēl ir nepieciešama viena uzvara, lai iekļūtu pusfinālā.
Par labāko spēlētāju šajā spēlē tika atzīts Ingus Laiviņš.
Rezultivitātes punktus guva - Ingus Laiviņš 4 (1+3), Kārlis Bulmeistars 3 (3+0), Kaspars Bernāts 2 (0+2), Andris Rajeckis 1 (1+0), Toms Šmits 1 (1+0), Artūrs Jurševskis 1 (1+0), Toms Rīsmanis 1 (0+1).