ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

3:5

Triobet/Ulbroka

Pēc izcīnītas uzvaras pirmajā spēlē bija skaidrs, ka šī sērija būs grūta un tas pierādijās otrajā spēlē.
Pirmos vārtus šajā spēlē ilgi nebija jāgaida. Pēc nospēlētām divdesmit septiņām sekundēm precīzi no vārtu priekšas meta Ainārs Juškēvičs. Savu atbildi Cēsu alus/Lekrings deva pēc setpiņām minūtēm, kad rezultātu izlīdzināja Toms Šmits. Perioda vidū cīņā pie Cēsu alus/Lekrings vārtiem tiek pārkāpti noteikumi un tiesneši piešķīra soda metienu uz mājinieku vārtiem. Tā pat kā pirmajā spēlē to devās izpildīt Pēteris Freimanis un arī šoreiz to izdarīja precīzi. Pēc pirmā perioda 1:2 viesu labā.
Otrā perioda sākumā mājinieki spēj gūt divus vārtus (precīzi met Mārtiņš Rajeckis un Emīls Dzalbs).Turpinoties otrajam periodam Cēsu alus/Lekrings spiedienu uz pretinieku vārtiem palielināja, bet lieliski vārtos darbojās Ivars Dišereits, kurš spēja glābt komandu vairākas reizes no bezcerīgām situācijām. Ulbrokieši negrasījās padoties un panāca izlīdzinājumu perioda vidū. Atlikušajā perioda daļā abas komandas turpināja bīstami apdraudēt vārtus, bet palielināt rezultātu tā arī neizdevās.
Sākoties trešajam periodam tablo rādija neizšķirtu - 3:3. Arī cīņa laukumā bija līdzīga un abas komandas spēlēja piesardzīgi. Kad līdz spēles beigām vēl bija atlikušas astoņas minūtes, negaidītus vārtus no laukuma centra guva viesu komanda un izvirzījās vadībā. Divas minūtes līdz trešā perioda beigām mājinieki sāka spēlēt ar sešiem laukuma spēlētājiem, bet līdz labam metienam tā arī nenonāca. Minūti līdz spēles beigām Cēsu alus/Lekrings kļūdijās un Pēteris Freimanis pārtverto piespēli pārvērš vārtu guvumā. Spēles beigu rezultāts 3:5 par labu viesiem un šerijā rezultāts izlīdzināts - 1:1.
Par labāko spēlētāju šajā spēlē tika atzīts Emīls Dzalbs.
Rezultivitātes punktus guva - Emīls Dzalbs 2 (1+1), Mārtiņš Rajeckis 1 (1+0), Toms Šmits 1 (1+0), Andris Rajeckis 1 (0+1), Kārlis Bulmeistars 1 (0+1)