ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

8:7

Triobet/Ulbroka

Cēsu alus/Lekrings šogad pirmās play-off kārtas pretinieki ir Ulbroka/FS Masters. Pēdējo reizi, kad abas komandas tikās Cēsu alus/Lekrings izcīnija pārliecinošu uzvaru, bet kā zināms - play-off ir pavisam citādākas spēles.
Pirmajā periodā mājinieki Cēsu alus/Lekrings parādija, ka ir noskaņojušies play-off cīņām. Pirmos vārtus šajā kārtā guva Mārtiņš Rajeckis, kurš saņēma bumbiņu pie centra līnijas un netraucēts spēja ieņemt pozīciju , lai gūtu vārtus. Cēsu komandai šajā periodā bija vairākas labas izdevības (arī soda metiens), bet vārtus izdevās atslēgt tikai vēl vienu reizi. To izdarīja Toms Šmits ar precīzu metienu vārtu augšējā stūrī. Pirmais periods tā arī noslēdzās ar 2:0 pārsvaru.
Otrā perioda sākumā mājiniekiem bija iespēja spēlēt vairākumā. Pēc vairākām ātrām piespēlēm precīzi meta Emīls Dzalbs, bet jau pēc pus minūtes tika gūti vēlvieni vārti un panākts jau pārliecinošais 4:0. Turpinoties periodam pēc Cēsu alus/Lekrings komandas kļūdas Ulbrokas komandai bija iespēja izdarīt soda metienu. Šajā duelī pārāks izrādijās Pēteris Freimanis un arī viesu vārtu rēķins tika atklāts. Perioda vidū abas komandas turpināja mainīties ar vārtu guvumiem un noslēdzoties otrajam periodam rezultāts uz tablo vēstija jau 7:3 mājinieku komandas labā. Vārtus guva Kārlis Bulmeisters un Andris Rajeckis spēja sev nokārtot hat-trick.
Pēc nospēlētām piecām minūtēm trešajā periodā , Ulbrokas komanda bija guvusi vēl divus vārtus un pietuvojusies rezultāta izlīdzināšanai 7:5, bet otros vārtus sev spēlē guva Toms Šmits un atkal panāca trīs vārtu pārsvaru. Septiņas minūtes līdz perioda beigām viesi atkal gūst vārtus un samazina starpību, kas liek panervozēt mājiniekiem. Tuvojoties spēles izskaņai Ulbrokas komanda sāk spēlēt ar sešiem laukuma spēlētājiem un tas arī dod rezultātu. Rezultāts kļūst 8:7 un jāspēlē vēl trīsdesmit astoņas sekundes. Cēsu alus/Lekrings spēj izturēt spiedienu un tiek izcīnīta uzvara pirmajā komandu tikšanās reizē. Sērija līdz čētrām uzvarām 1:0. Par labāko spēlētāju Cēsu alus/Lekrings rindās tika atzīts Andris Rajeckis .
Rezultivitātes punktus guva - Andris Rajeckis 4 (3+1), Toms Šmits 2 (2+0), Emīls Dzalbs 2 (1+1), Mārtiņš Rajeckis 2 (1+1), Kārlis Bulmeistars 2 (1+1), Andris Malkavs 2 (0+2), Ingus Laiviņš 1 (0+1), Jānis Melderis 1 (0+1).