ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE

5:4

FBK Valmiera

Neierasti Virslīgas spēlēm, šoreiz Cēsu alus/Lekrings ar FBK Valmiera/VIA spēli aizvadīja otrdienas vakarā. Cēsu komanda jau nodrošinājusi sev otro vietu turnīra tabulā, bet valmieriešiem cīņa par play-off vēl turpinās un katrs punkts ir ļoti svarīgs.
Pirmos vārtus šajā spēle izdevās gūt mājiniekiem. Toms Šmits bija precīzs no Andra Malkava piespēles. Jau pēc divām minūtēm vārtus guva viesu komanda un panāca izlīdzinājumu. Turpinājumā valmierieši jau spēja izvirzīties vadībā 2:1. Cēsu alus/Lekrings spēja izvediot vairākus momentus, bet Agri Rogaini pārspēt neizdevās. Periodam tuvojoties beigām vārtus atkal guva Valmieras komanda un spēja panākt sev pozitīvo 3:1. Minūti līdz perioda beigām vārtu satpība sarūk līdz minimumam, kad savus otros vārtu spēlē gūst Toms Šmits. Pēc pirmā perioda 2:3.
Otrajā periodā turpinājās līdzīga cīņa. Abas komandas pārliecinoši kontrolēja bumbiņu un spēja izveidot vairākus bīstamus momentus. Pirmie pie vārtu guvuma tiek Valmieras komanda un atkal panāk divu vārtu pārsvaru. Pēc minūtes mājinieki deva atbildi , kad precīzi meta Jānis Melderis. Pus minūti līdz perioda beigām Cēsu alus/Lekrings jau spēja izlīdzināt rezultātu. Precīzs vairākumā bija Andris Malkavs .
Trešajā periodā komandas turpināja sīvo cīņu laukumā, bet vārti vairs gūti netika un tas nozīmēja pagarinājumu. Nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus piecās minūtēs un Cēsu alus/Lekrings komandai pirmo reizi šosezon bija soda metienu sērija.
Pirmo metienu izpildīt devās kādreizējais Lekrings komandas spēlētājs Aigars Belasovs, bet vārtus gūt nespēja. Mājiniekiem pirmo metienu veica Andris Malkavs, kurš bija precīzs. Nākamie divi soda metieni netika realizēti. Trešajā kārtā pirmo soda metienu devās izpildīt Gatis Liepiņš, kurš vēl šosezon pārstāvēja Cēsu alus/Lekrings komandu. Liepiņš meta nekļūdīgi un panāca izlīdzinājumu soda metienu sērijā. Vadību mājiniekiem atguva Mārtiņa Rajecka precīzais raidījums. Turpinājumā precīzi bija arī Ivo Balodis un Aleksandrs Abramovs. Vairāk arī vārti netika gūti un uzvaru izcīnīja Cēsu alus/Lekrings.
Labākais spēlētājs šajā spēlē bija Normunds Krūmiņš un rezultivitātes punktus guva - Toms Šmits 2 (2+0), Andris Malkavs 2 (1+1), Jānis Melderis 1 (1+0), Gints Bērtulis 1 (0+1), Mārtiņš Rajeckis 1 (0+1).