ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE
FBK Valmiera

5:12

Spēlē pret Valmieru abām komandām vieta turnīra tabulā īsti vairs nevarēja mainīties un spēle tika aizvadīta vairāk kā gatavošanās play-off. Cēsu alus /Lekrings šogad izcīnīja otro vietu regulārajā turnīrā, bet FBK Valmiera/Via pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē iekļuva play-off. Cēsu alus/Lekrings pretinieki pirmajā kārtā būs Ulbrokas komanda,bet Valmieriešiem nāksies spēkoties ar regularā turnīra uzvarētājiem Mogo-RTU/Rockets.

Abas komandas pirmo periodu aizvadīja skatītājiem patīkamā stilā veidojot daudz bīstamus uzbrukumus.Līdz pirmajiem vārtiem ilgi nebija jāgaida un pēc nospēlētām 36 sekundēm precīzs bija Emīls Dzalbs. Minūti vēlāk arī Valmieras komanda guva vārtus un izīdzināja rezultātu. Turpinājumā lielisku individuālo meistarību nodemonstrēja Artūrs Jurševskis apvadot aizsargu un pārspējot arī vārtsargu. Nonākot vairākumā Cēsu alus/Lekrings izspēlēja brīvu metienu līdz vārtu priekšai un otros vārtus spēlē gūst Artūrs. Pēc nospēlētām nepilnām divpadsmit minūtēm Artūrs Jurševskis nokārto sev trešos vārtus izmanotjot izgājienu divi pret viens. Perioda beigās viesi spēj gūt piektos vārtus, kad precīzs bija Gints Bērtulis. Pēc pirmā perioda 5:1 Cēsu alus/Lekrings labā.
Otro periodu veiksmīgāk iesāka mājinieki, kad pēc tālas piespēles vienatnē pret vārtiem nonāca Elvijs Jankovskis un pārspēja Normundu Krūmiņu. Turpinājumā, minūtes laikā, abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, bet perioda beigās Cēsu alus /Lekrings guva vēl divus vārtus un palielināja savu pārsvaru līdz 8:3.

Trešā perioda sākumā Cēsu alus/Lekrings panāca 9:3, kad precīzs no vārtu priekšas bija Dāvis Vilders. Tieši pēc divām minūtēm otros vārtus spēlē sev guva Andris Rajeckis un panāca jau 10:3. Atlikušajā perioda daļā abas komandas spēja gūt pa diviem vārtiem katrai(Cēsu alus/Lekrings precīzus raidījumus izdarīja Kaspars Bernāts un Jānis Rajeckis) un tika uzstadīts gala rezultāts šīs sezonas pēdējai regulārās sezonas spēlei 12:5.

Par labāko spēlētāju Cēsu alus/Lekrings komandā tika atzīts Artūrs Jurševskis. Rezultivitātes punktus guva - Artūrs Jurševskis 4(4+0), Toms Rīsmanis 4 (0+4), Andris Rajeckis 3(2+1) , Ingus Laiviņš 3 (0+3), Gints Bērtulis 2 (1+1) , Jānis Rajeckis 2 (1+1), Dāvis Vilders 1 (1+0), Emīls Dzalbs 1 (1+0), Kaspars Bernāts 1 (1+0), Kārlis Bulmeisters 1 (1+0), Toms Šmits 1 (0+1).