ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE
Triobet/Ulbroka

4:5

Spēles Ulbrokā Cēsu alus/Lekrings komandai vienmēr ir bijušas grūtas un atskatoties uz iepriekšējās nogales rezultātiem bija skaidrs, ka ši reize nebūs izņēmums.
Spēles sākums izvērtās ļoti rezultatīvs. Pirmie vārtus spēja gūt viesi, kad precīzs bija Ingus Laiviņš no vārtu priekšas. Pēc pus minūtes Ulbroka/FS Masters atbildēja ar vārtu guvumu. Nākošos vārtus aizturētā soda laikā guva Andris Rajeckis un panāca Cēsu komandai pozitīvu rezultātu. Mājinieki ar šādu rezultātu nebija apmierināti un Pēteris Freimanis divu minūšu laikā guva divus vārtus un panāca vadību jau savai komandai. Atlikušajā perioda daļā vārti vairs netika gūti un pēc pirmās trešdaļas 3:2 Ulbrokas labā.
Otrajā periodā abas komandas turpina meklēt iespējas kā gūt vārtus un pirmajiem tas izdodas cēsiniekiem. Lielisku piespēli izdara Emīls Dzalbs un Mārtiņš Rajeckis met bumbiņu pustukšos Ulbrokas vārtos. Arī Ulbrokas komanda spēj gūt vārtus un izvirzīties atkal vadībā. Pēc nospēlētām četrdesmit minūtēm 3:4 Cēsu alus/Lekrings atrodas iedzinējos.
Pēc nospēlētām trīs minūtēm trešajā periodā lielisku piespēli atkal izdara Emīls Dzalbs, bet šoreiz precīzi met Andris Malkavs panākot cīņā līdzsvaru. Turpinoties spēlei neapskaužamā situācijā nonāk Cēsu alus/Lekrings komanda. Ingus Laiviņš saņem piecu minūšu noraidījumu par spēli ar augsti paceltu nūju, kad līdz spēles beigām atlikušas desmit minūtes. Ilgā vairākuma vidū Ulbrokas komanda pieļauj kļūdu mainoties un tiek fiksēts skaitliskā sastāva pārkāpums. Tas dod iespēju viesiem spēlēt vienādos sastāvos lielu daļu mazākuma. Vārtus Ulbrokas komandai tā arī neizdodas gūt un pēc nospēlētām sešdesmit minūtēm rezultāts paliek nemainīgs 4:4.
Ilgi līdz vārtiem pagarinājumā nebija jāgaida un pēc Mārtiņā Rajecka uzmetiena uz pretinieku vārtiem bumbiņa nonāk pie Andra Malkava, kurš to raida vārtos izcīnot savai komandai svarīgu uzvaru 5:4.
Par labāko spēlētāju Cēsu alus/Lekrings komandas sastāvā tika atzīts pēdējo divu vārtu autors Andris Malkavs.
Rezultivitātes punktus šajā spēlē guva - Andris Malkavs 3 (2+1), Andris Rajeckis 2 (1+1), Emīls Dzalbs 2 (0+2), Mārtiņš Rajeckis 1 (1+0), Ingus Laiviņš 1 (1+0), Kārlis Bulmeistars 1 (0+1).