ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE
Triobet/Ulbroka

4:7

Uz spēli Ulbrokā Cēsu Alus/Lekrings bija devušies 13 laukuma spēlētāju sastāvā. Pēc iepriekšējo gadu tikšanās reizēm bija skaidrs, ka šī cīņa būs ļoti grūta. Ulbrokas komanda vasarā tika pie jauna galvenā trenera - Andra Pīlupa, kurš pēdējos gadus bija trenējis Šveicē. Spēli labāk iesāka Cēsu alus/Lekrings, un piektajā minūtē precīzs bija Mārtiņš Rajeckis. Turpinoties pirmajam periodam, cēsinieki spēja gūt vēl 3 vārtus un palielināt pārsvaru līdz 4:0. Jāpiemin arī tas, ka pēc ilgas traumas ārstēšanas, laukumā atgriezās Emīls Dzalbs, un tieši viņš guva komandas ceturtos vārtus.
Otrais periods turpinājās abām komandām spēlējot ātrā tempā ar bīstamiem momentiem uz abu komandu vārtiem. Vispirms 32. minūtē Lekrings palielināja rezultātu līdz 5:0, bet perioda izskaņā, aizturētā soda laikā, savus pirmos vārtus guva arī mājinieki. Arī trešājā periodā pirmie vārtus guva Cēsu alus/Lekrings, kad atkal precīzs bija Emīls Dzalbs. Taču šoreiz Ulbroka mazliet vairāk kā piecu minūšu laikā guva trīs vārtus un spēja pietuvoties līdz 4:6. Pēc šiem vārtu guvumiem spēle kļuva atklātāka, un mājinieki sāka presingot pa visu laukumu. Pēdējos vārtus spēlē guva Lekrings, kad pēc tālas Jāņa Rajecka piespēles pa gaisu meistarīgi ar vienu pieskārienu Artūrs Jurševskis to pāradresēja Ingum Laiviņam, kurš varēja sist bumbiņu nu jau tukšos vārtos. Beigu rezultāts 7:4 Cēsu alus Lekrings labā.

Rezultivitātes punktus guva - Mārtiņš Rajeckis 3 (2+1), Emīls Dzalbs 2 (2+0), Jānis Rajeckis 2 (2+0), Ingus Laiviņš 2 (1+1), Andris Rajeckis 2 (0+2), Toms Rīsmanis 1 (0+1), Aleksandrs Abramovs 1 (0+1), Artūrs Jurševskis 1 (0+1).