ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE

8:3

Triobet/Ulbroka

Cēsu alus/Lekrings sestdien aizvadīja kārtējo spēli Virslīgas čempionātā. Šī bija pirmā spēle, kuru Lekrings aizvadīja zem līgas jaunā nosaukuma. Pēc noslēgta līguma ar Latvijas florbola Federāciju, turmpāk Latvijas spēcīgākā florbola līga tiks dēvēta par ‘’Elvi florbola līgu’’.
Šoreiz Cēsu alus/Lekrings pretinieki bija Ulbroka/FS Masters. Pēc neizteiksmīgajiem rezultātiem pēdējās spēlēs, cēsiniekiem šī spēle bija ļoti svarīga, lai atgūtu pārliecību par saviem spēkiem un atgrieztos uz uzvaru takas.
Jau no spēles sākuma vairākus bīstamus momentus radīja mājinieki. Līdz pirmajiem vārtiem ilgi nebija jāgaida, rezultātu šajā spēlē atklāja Toms Šmits. Spēlei turpinoties, notiekot daļējai maiņai Lekrings sastāvā, Gints Bērtulis izdarīja netveramu metienu un dubultoja pārsvaru savai komandai. Taču jau pēc divām minūtēm rezultāts kļuva 3:0. Spēlējot vairākumā, Ulbrokas vārtu priekšā nepiesegts palika Aleksandrs Abramovs, kurš, saņemot piespēli no Artūra Jurševska, bija precīzs. Pirmajā periodā vārti vairs netika gūti.
Otrā perioda sākumā uz Ulbrokas komandas vārtiem tika nozīmēts soda metiens. To izpildīt devās Andris Malkavs, kas vainagojās ar panākumiem. Ar šo precīzo raidījumu viņš ierindojās pirmajā vietā gūtajos vārtos Lekrings komandas vēsturē. Pārējais periods Cēsu alus/Lekrings izpildījumā nebija pārāk izteiksmīgs. Savus pirmos vārtus spēlē guva arī viesu komanda, kas izmantoja izgājienu divi pret viens.
Pēc nospēlētām gandrīz trīs minūtēm trešajā periodā, Cēsu alus/Lekrings panāca jau četru vārtu pārsvaru. Tālu un ļoti precīzu metienu izdarīja Andris Malkavs. Pēc pāris sekundēm vārtus guva Andris Rajeckis un palielināja rezultātu līdz 6:1. Ulbrokas komanda ilgi atbildi parādā nepalika un atguva vienus vārtus jau pēc četrdesmit sekundēm. Atlikušajā perioda laikā Cēsu alus/Lekrings guva vēl divus vārtus (precīzi bija Emīls Dzalbs un Artūrs Jurševskis), bet viesi spēja atbildēt ar vienu precīzu metienu.
Spēles gala rezultāts 8:3 un trīs punkti tabulā. Par labāko spēlētāju Cēsu alus/Lekrings rindās tika atzīts Andris Malkavs. Rezultivitātes punktus šajā spēlē guva - Andris Malkavs 3 (2+1), Toms Šmits 2 (1+1), Artūrs Jurševskis 2 (1+1), Gints Bērtulis 1 (1+0), Emīls Dzalbs 1 (1+0), Aleksandrs Abramovs 1 (1+0), Andris Rajeckis 1 (1+0), Mārtiņš Rajeckis 1 (0+1), Pauls Erenbots 1 (0+1).