ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

1:4

Šajā nogalē Cēsu alus/Lekrings aizvadīja divas spēles. Pirmajā no tām pretī stājās Latvijas U-19 izlase, kas aizvada sagatvošanās ciklu Pasaules čempionātam, un pirmo apli piedalās arī Virslīgā. Pretinieki bija pierādījuši, ka spēj labi darboties uzbrukumā un aizsardzībā.
Spēles sākums labāk izdevās cēsiniekiem, kas izvirzījās vadībā pēc nospēlētām četrām minūtēm. Precīzi no tālas distances meta Emīls Dzalbs. Jau pēc divām minūtēm Cēsu alus/Lekrings devās ātrajā pretuzbrukumā. Pirmo metienu U-19 izlases vārtsargam Ulvim Ansbergam izdevās atvairīt, bet pie atlēkušās bumbiņas ātrāk bija Toms Rīsmanis, kurš to spēja raidīt vārtos. Viesi ātri vien guva arī trešos vārtus. Šoreiz precīzs bija Artūrs Jurševskis, kas izmantoja izgājienu vienatnē pret vārtusargu. Pēc pirmā perioda rezultāts nemainījās, un pārtraukumā Cēsu alus/Lekrings devās esot 3:0 vadībā.
Otrajā periodā abas komandas bieži vien apmainījās ar bīstamiem uzbrukumiem, bet vārtus gūt neizdevās. Cēsu alus/Lekrings izturēja trīs mazākumus. Jāuzteic arī abu komandu vārtsargi, kas bieži vien glāba no vārtu guvumiem.
Pirmajos divos periodos cēsinieku vārtus nosargāt neskartus izdevās Anrijam Ventam, bet pēdējā periodā vārtos stājās Normunds Krūmiņš, kurš atgriezies pēc ilgākas traumas ārstēšanas. Arī trešajā periodā pirmos vārtus guva viesi, kad pēc cīņas U-19 izlases zonā pie bumbiņas tika Kārlis Bulmeisters, un izejot divi pret vienu aizsargu to spēja adresēt Mārtiņam Rajeckim, kuram atlikta to raidīt jau tukšos vārtos. Minūti vēlāk, beidzot arī Latvijas junioriem izdevās gūt vārtus. Pēc Cēsu alus/Lekrings kļūdas savu vārtu priekšā veiklāks bija Krišs Lužinskis, kura metiens gan lidoja garām, bet atleca vārtu priekšā, un vārtu guvumā to pārvērta Krišs Treimanis. Alikutšo spēles daļu bumbiņu vairāk kontrolēja Cēsu alus/Lekrings, kas novadīja spēli līdz galam ar nemainīgu rezultātu.
Par labāko spēlētāju Cēsu alus/Lekrings rindās tika atzīts Emīls Dzlabs.
Rezultivitātes punktus šajā spēlē guva - Emīls Dzalbs 1 (1+0), Toms Rīsmanis 1 (1+0), Mārtiņš Rajeckis 1 (1+0), Artūrs Jurševskis 1 (1+0), Dāvis Vilders 1 (0+1), Aleksandrs Abramovs 1 (0+1), Edgars Balodis 1 (0+1), Kārlis Bulmeistars 1 (0+1).