ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

10:4

Pēc neveiksmīgas spēles iepriekšējā vakarā Cēsu alus/Lekrings florbolisti vēlējās nogali noslēgt uz pozitīvas nots un nepieļaut vairs tik rupjas kļūdas kā dienu iepriekš. Motivācija nebija lieki jāmeklē, un to varēja redzēt arī laukumā. Pirmais periods pagāja ar nospiedošu mājinieku pārsvaru, un perioda beigās tablo rādija 5:0, vārtus gūstot Mārtiņam Rajeckim, Artūram Jurševskim(2), Tomam Šmitam un Tomam Rīsmanim. Sākoties otrajam periodam neizskatijās, ka viesi ir spējīgi izturēt lielo spiedienu, un astoņas minūtes spēlējot otrajā periodā pārsvars bija pārvērties graujošs - 8:0. Divus no šiem vārtiem guva arī Gatis Liepiņš, kurš aizvadīja pēdējo spēli Cēsu alus/Lekrings rindās. Taču, turpinoties spēlei, arī talsinieki beidzot spēja atslēgt Lekrings vārtus, un periods noslēdzās 8:2. Līdz spēles beigām tika gūti vēl četri vārti, katrai komandai precīzi metot divas reizes. Spēles beigu rezultāts - 10:4 par labu mājiniekiem. Par labāko spēlētāju šajā spēlē tika atzīts Gatis Liepiņš, kurš, kā jau minēts, aizvadīja pēdējo maču Lekrings rindās. Komandai pievienojoties gadu iepriekš, noteikti ir jāsaka liels paldies par iegūldīto darbu un par palīdzību izcīnot čempionu titulu. Lekrings komandai pietrūks šāds spēlētājs gan uz laukuma, gan ārpus tā. Lai Gatim veicas atgriežoties savā iepriekšējā klubā!

Rezultivitātes punktus guva - Toms Šmits 3 (2+1), Mārtiņš Rajeckis 2 (2+0), Gatis Liepiņš 2 (2+0), Artūrs Jurševskis 2 (2+0), Gints Bērtulis 2 (1+1), Toms Rīsmanis 2 (1+1), Andris Malkavs 1 (0+1), Jānis Rajeckis 1 (0+1), Andris Rajeckis 1 (0+1), Pauls Erenbots 1 (0+1).
Zem attēla ir iespējams atrast saites uz citiem rakstiem un bildēm.