ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE

5:8

Otrā spēle nogalē tika aizvadīta viesos. Vairākas komandas Talsos aizvadījušas sīvus mačus, un arī Cēsu alus/Lekrings neklājās viegli.
Spēles sākums labāks padevās cēsiniekiem,kad ar divdesmit piecu sekunžu intervālu tika panākts divu vārtu pārsvars, Precīzi bija Andris Rajeckis un Gints Bērtulis. Perioda turpinājumā mājinieki guva divus vārtus un izlīdzināja spēles gaitu. Pēdējo vārdu šajā periodā teica Andris Rajeckis, kurš otro reizi vadībā izvirzīja savu komandu.,
Arī šajā spēlē ne pārāk izteiksmīgu otro periodu aizvadīja cēsinieki. Divus vārtus tomēr viesi guva. Precīzs, no tālākas distances, bija Aleksandrs Abramovs, un savus trešos vārtus spēlē guva Andris Rajeckis. Pēc nospēlētiem diviem periodiem rezultāts bija 5:2.
Trešajā periodā Andris Rajeckis spēja gūt savus ceturtos vārtus spēlē, kad visas piespēles tika saņemtas no viņa vecākā brāļa Mārtiņa Rajecka. Mājinieki turpināja cīnīties, un tas deva panākumus. Skaitlisko vairākumu spēja izmantot Daneks Balodis un panākt 6:3. Cēsu alus/Lekrings atbildi parādā nepalika, un vārtus guva Mārtiņš Rajeckis. Kad līdz perioda beigām bija atlikušas nedaudz vairāk kā divas minūtes, Talsu komanda guva divus vārtus ar sešpadsmit sekunžu intervālu . Bet tie arī bija pēdējie vārti, ko spēja gūt mājinieki un punktu spēlei pielika Emīls Dzalbs, kurš izspēlēja precīzu raidījumu līdz tukšiem vārtiem ar Ingu Laiviņu.
Par labāko spēlētāju Cēsu alus/Lekrings rindās tika atzīts Andris Rajeckis, kuram četri precīzi raidījumi. Lielisku spēli aizvadīja arī Mārtiņš Rajeckis, kura kontā vārti un četras rezultatīvas piespēles.
Rezultivitātes punktus šajā spēlē guva - Mārtiņš Rajeckis 5 (1+4), Andris Rajeckis 4 (4+0), Emīls Dzalbs 2 (1+1), Gints Bērtulis 1 (1+0), Aleksandrs Abramovs 1 (1+0), Ingus Laiviņš 1 (0+1), Toms Šmits 1 (0+1), Artūrs Jurševskis 1 (0+1).