Cēsu Novada Dome FATPIPE

6:8

Rubene

Pirmos vārtus šajā spēlē izdevās gūt mājiniekiem, kad precīzs bija Aleksandrs Abramovs. Bet tikai pēc 15 sekundēm viesi spēja izlīdzināt rezultātu. Turklāt pretinieki pie tā neapstājās un spēja gūt vēl trīs vārtus, un jau 12. minūtē tablo rādija 1:4 Rubenes labā. Tomēr pēdējo vārdu šajā periodā teica Lekrings un vārtus guva Gints Bērtulis. Pirmais periods beidzās ar rezultātu 2:4, un Cēsu alus/Lekrings uz ģērbtuvēm devās ne visai labā noskaņojumā. Pēc pārtraukuma pirmajās minūtēs nekas īsti nemainijās un Lekrings jau pēc trīs nospēlētām minūtēm bija ielaiduši vēl divus vārtus, kas noveda līdz rezultātam 2:6. Taču tas lika sapurināties mājiniekiem. Desmit minūšu laikā tika gūti četri vārti, un šķita, ka Cēsu alus/Lekrings florbolisti ir beidzot sakārtojuši savu spēli. Tomēr vadībā izvirzijās Rubenes florbolisti, kad līdz perioda beigām bija atlikušas vēl nepilnas 3 minūtes. Trešais periods tika aizvadīts sīvā cīņā, un abām komandām bija vairākas labas iespējas, lai gūtu vārtus. Cēsu alus/Lekrings komanda nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kad līdz spēles beigām vēl bija atlikušās nepilnas trīs minūtes. Tā arī Cēsu alus/Lekrings nespēja izveidot neko bīstamu pie Rubenes vārtiem, bet šajā spēlē tika gūti vēl tikai vieni vārti un vienu sekundi pirms mača beigām, par nelaimi Lekringam, to izdarīja Rubenes florbolisti, un tā arī uzstādija spēles gala rezultātu 8:6 par labu viesiem.

Rezultivitātes punktus guva - Andris Rajeckis 3 (2+1), Gints Bērtulis 2 (1+1), Jānis Rajeckis 2 (1+1), Dāvis Vilders 1 (1+0), Aleksandrs Abramovs 1 (1+0), Toms Rīsmanis 1 (0+1), Mārtiņš Rajeckis 1 (0+1), Ingus Laiviņš 1 (0+1).