Cēsu Novada Dome FATPIPE
Rubene

7:3

Otra nogales spēle tika aizvadīta pret Rubeni. Abām komandām ši spēle bija ļoti svarīga, jo būtiski varēja mainīties situācija turnīra tabulā. Pirmajā aplī, kad spēle notika Cēsīs, Rubene sagādāja Cēsu alus/Lekrings pirmo zaudējumu sezonā.
Šajā spelē Cēsu alus/Lekrings atkal bija sastāva iztrūkumi, un nācās visu spēli aizvadīt divos maiņu virknējumos. Pirmos vārtus spēlē guva cēsinieki, kad vairākumu realizēja Aleksandrs Abramovs no Andra Malava piespēles. Visu periodu laukumā bija redzama sīva cīņa, un perioda beigās divu minūšu noraidījums tika piešķirts Cēsu alus/Lekrings komandai. kad spēlēt bija atlicis nedaudz vairāk par minūti, Ivars Jēkabsons raidīja bumbiņu vārtos pēc diagonālas piespēles un panākt neizšķirtu.
Otrais periods daudz labāk iesākās Rubenes komandai. Vispirms vārtus guva Ritvars Bērziņš, panākot 2:1, bet pēc piecām minūtēm ātro pretuzbrukumu vārtu guvumā pārvērta Andris Jēkabsons, panākot jau 3:1. Turpinoties spēlei Cēsu alus/Lekrings bija lieliska izdevība samazināt spēles rezultātu nonākot vairākumā pieci pret trīs. Šoreiz viesi nespēja gūt vārtus, un pēc trīs minūtēm paši atradās pretējā situācijā. Lielo vairākumu Rubenei neizdevās izmantot, bet spēlējot četri pret pieci guva vārtus un panākt jau 4:1.
Trešajā periodā labāks sākums padevās viesiem, kad precīzs bija Emīls Dzalbs. Mājinieku komanda gan nepadevās, un jau pēc nepilnas minūtes atjaunoja trīs vārtu pārsvaru. Cēsu alus/Lekrings šajā spēlē bija ļoti svarīgi iegūt kādu punktu, un tapēc jau sešas minūtes pirms spēles beigām sāka ņemt nost vārtsargu. Jau pēc trīsdesmit sekundēm vārti tika gūti, taču to izdarīja mājinieki. Divas minūtes līdz spēles beigām Cēsu alus/Lekrings tomēr atspēlēja vienus vārtus. Spēlējot sežu cilvēku sastāvā precīzs bija Andris Malkavs. Gala rezultātu šajā spēlē uzstādija Oskars Keišs, kas izmantoja cēsinieku nesaprašanos savā laukuma pusē un raidīja bumbiņu tukšos vārtos.
Pēc šīs spēles Cēsu alus/Lekrings jāgaida kā nospēlēs Mogo-RTU/Rockets komanda, lai uzzinātu vai vēl ir iespēja izcīnīt uzvaru regulārajā turnīrā. Par labāko spēlētāju šajā spēlē tika atzīts Andris Malkavs.
Rezultivitātes punktus guva - Andris Malkavs 2 (1+1), Emīls Dzalbs 1 (1+0), Aleksandrs Abramovs 1 (1+0), Mārtiņš Rajeckis 1 (0+1), Jānis Rajeckis 1 (0+1).