Palīdz

Cēsu Novada Dome
Lielvārde/Fatpipe

6:7

Pirmā spēle pēc Pasaules Čempionāta florbolā tika aizvadīta pret pēdējo divu gadu finālu pretinieku - Lielvārdi. Šoreiz cēsinieku sastāvs izskatījās citādāks nekā ierasts. Nācās iztikt bez vairākiem pamatsastāva spēlētājiem, un savu debiju virslīgā aizvadīja no 1. līgas izsauktie Pēteris Trekše un Edgars Balodis.
Spēles sākums veiksmīgāks izvērtās viesiem, un pirmie vārti tika gūti jau pēc nedaudz vairāk kā divām nospēlētām minūtēm, kad precīzs bija Jānis Melderis. Ilgi nebija jāgaida, lai mājinieki izlīdzinātu rezultātu. Taču jau pēc nepilnas minūtes lielvārdieši pārkāpa noteikumus vārtu priekšā un palika mazākumā. Vairākums tika realizēts jau uzreiz no izspēles, kad ar veiksmes palīdzību bumbiņa nokļuva vārtos pēc Artūra Jurševska metiena. Tomēr Lielvārde atkal spēja izlīdzināt rezultātu, kad precīzs vairākumā bija Artis Savins. Perioda turpinājumā cēsinieki spēja gūt vēl divus vārtus un palielināt spēles rezultātu līdz 4:2. Vārtus guva Pauls Erenbots un savas debija spēlē savu rēķinu virslīgā atklāja Pēteris Trekše.
Otrā perioda sākumā precīzi atkal bija viesi. Andris Rajeckis panāca 5:2. Atlikušajā periodā pēc vairākām cēsinieku kļūdām Lielvārdes komanda spēja atgūt līdzsvaru rezultātā, un pēc tik patīkamā pārsvara 5:2 pārtraukumā bija jādodas pie neizšķirta 5:5.
Trešā perioda vidū savus otros vārtus spēlē guva Pauls Erenbots, izvirzot vadībā Cēsu alus/Lekrings. Perioda beigas tika aizvadītas ar mājinieku pārsvaru un centieniem gūt vārtus, bet spēlējot ar izņemtu vārtusargu lielvārdieši nespēja izlīdzināt rezultātu. Divdesmit sekundes līdz spēles beigām Andris Rajeckis spēj atņemt bumbiņu pretiniekam un gūt komandas septītos vārtus. Pāšā spēles izskaņā Lielvārdes komanda tomēr gūst vēl vienus vārtus, bet šoreiz ar to bija par maz.
Cēsu alus/Lekrings rezultivitātes punktus guva - Andris Rajeckis 3 (2+1), Pauls Erenbots 2 (2+0), Pēteris Trekše 1 (1+0), Jānis Melderis 1 (1+0), Artūrs Jurševskis 1 (1+0), Andris Malkavs 1 (0+1), Toms Rīsmanis 1 (0+1), Dāvis Vilders 1 (0+1), Toms Šmits 1 (0+1), Anrijs Vents 1 (0+1).