Palīdz

Cēsu Novada Dome

11:3

FK Kurši

Jaunajā gadā pirmā spēle tika aizvadīta pret FK Kurši. Komandai esot gandrīz pilnā sastāvā pēc ilgāka laika, Cēsu alus/Lekrings varēja aizvadīt spēli pilnās trīs maiņās.
Pirmos vārtus šajā gadā guva Andris Malkavs, kad vairākumā bija vajadzīgas tikai 17 sekundes. Periodam tuvojoties beigām piecu minūšu sodu nopelnīja Kaspars Bernāts. Šajā vairākumā FK Kurši spēja gūt vienus vārtus, bet divas minūtes līdz perioda beigām noraidījumu nopelnīja viesi. Spēlējot četri pret četri vārtus guva Mārtiņš Rajeckis un pēc pirmā perioda 2:1.
Pirmajās četrās otrā perioda minūtēs mājinieki guva vēl divus vārtus (Dāvis Vilders un Aleksandrs Abramovs), bet pēc divām minūtēm Paula Erenbota vārti mazākumā panāk jau 5:1. Cēsu komandas atslābumu viesi spēja pārvērst divos vārtu guvumos un jau no komfortablā 5:1 rezultāts mainījās uz 5:3. Pēdējos vārtus periodā tomēr guva Cēsu alus/Lekrings, kad otro reizi spēlē rezultatīvs bija Dāvis Vilders. Tāpat kā gada noslēdzošajā spēlē trešais periods tika uzvarēts gūstot septiņus vārtus, bet šoreiz neielaižot nevienus. Pēdējā periodā savus pirmos vārtus Virslīgā guva arī Edgars Balodis. Spēles beigās tablo rādija graujošu rezultātu un gads iesākts pārliecinoši 13:3 (2:1, 4:2, 7:0).
Rezultivitātes punktus guva - Pauls Erenbots 4 (3+1), Aleksandrs Abramovs 3 (3+0), Dāvis Vilders 3 (2+1), Gints Bērtulis 3 (1+2), Mārtiņš Rajeckis 3 (1+2), Toms Rīsmanis 3 (0+3), Andris Malkavs 2 (2+0), Edgars Balodis 1 (1+0), Kaspars Bernāts 1 (0+1), Artūrs Jurševskis 1 (0+1).