Palīdz

Cēsu Novada Dome
Ķekava

4:11

Uz spēli Ķekavā Cēsu alus/Lekrings devās ar vienpadsmit laukuma spēlētāju sastāvā. Vārtos savu pirmo pilno spēli aizvadīja Miks Ozols. Pirmais periods tika pavadīts sīvā cīņā pirmos vārtus gūstot mājiniekiem, kad pēc nepilnām piecām nospēlētām minūtēm precīzs bija Klāvs Ozoliņš. Perioda vidū ar malziet vairāk kā minūtes intervālu viesi spēja izvirzīties jau vadībā. Precīzi metieni padevās Emīlam Dzalbam un Jānim Rajeckim. Otrā perioda sākumā viesi spēja panākt 3:1, bet turpinājumā bulldogi izlīdzināja rezultātu. Perioda izskaņā precīzs bija Artūrs Jurševskis, un Cēsu alus/Lekrings pārtraukumā devās ar vienu vārtu pārsvaru. Sākoties trešajam spēles periodam viesi spēja saņemties un parādīt jau labāku sniegumu. Pēc nospēlētām desmit minūtēm trešajā periodā tablo rādija jau 8:4 Cēsu komandas labā. Atlikušajā spēles daļā tika gūti vēl trīs vārti, un svinēta uzvara. Pēc divu periodu neizteiksmīgas spēles cēsinieki tomēr spēja savākties un noslēgt gadu uz pozitīvas nots.
Rezultivitātes punktus šajā spēlē guva visi laukuma spēlētāji - Jānis Rajeckis 3 (3+0), Emīls Dzalbs 3 (1+2), Toms Rīsmanis 3 (1+2), Aleksandrs Abramovs 3 (1+2), Artūrs Jurševskis 2 (1+1), Jānis Melderis 2 (0+2), Andris Malkavs 1 (1+0), Kaspars Bernāts 1 (1+0), Andris Rajeckis 1 (1+0), Pauls Erenbots 1 (1+0), Toms Šmits 1 (0+1).