ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE
FK Bauska

4:5

Šī bija kārtējā Cēsu alus/Lekrings spēle nepilnā sastāvā. Šoreiz uz Bausku devās 12 laukuma spēlētāji. Gatavošanās Pasaules čempionātam florbolā noteikti ir atstājusi savas sekas, jo mūsu komandas astoņiem spēlētājiem šī sezona ir īpaši aizņemta. Vasara pavadīta fiziskajos treniņos gatavojoties Čempionvienību kausam un tagad došanās uz pasaules čempionātu. Jāņem vērā, ka dažādas veselības problēmas arī ir iemesls nespēšanai nokomplektēt pilnu sastāvu uz katru spēli.
Ja spēles sākums izvērtās visnotaļ viegls, tad turpinājumā bija redzamas vecās problēmas esot Bauskas sporta zālē. Kārtējo reizi pierādījās, ka baušķeniekiem nedrīkst dot ne mazāko iespēju aizķerties, jo šī komanda ir ļoti bīstama savā zālē, atrodoties pat iedzinējos. Pirmais periods noslēdzās neizšķirti ar 1:1, vārtus gūstot Artūram Jurševskim. Spēli vairāk kontrolēja Lekrings, bet lieliski vārtos darbojās Elvis Holsts, pretinieku vārtsargs. Otrais periods pagāja ar viesu pārliecinošu spēli, un šis pārsvars arī deva rezultātu. Gūstot četrus bezatbildes vārtus šķita, ka tiks izcīnīta uzvara. Tomēr mājinieku komanda bija citās domās. Lekringam, spēlējot divās maiņās, sāka piezagties mazas kļūdas, kuras uzreiz tika realizētas no mājinieku puses. Bauskas komandas (un arī savus) ceturtos vārtus, kad līdz spēles beigām bija atlicis mazliet vairāk kā minūte, guva Rolands Kovaļevskis. Atlikušajā spēles laikā Cēsu alus/Lekrings tomēr spēja noturēt aizsardzību un izcīnīt laimīgu uzvaru. Anrijam Ventam šajā spēlē 19 atvairīti metieni, un labākais spēlētājs Lekringam Artūrs Jurševskis.
Rezultivitātes punktus guva - Kaspars Bernāts 3 (1+2), Aleksandrs Abramovs 2 (1+1), Emīls Dzalbs 1 (1+0), Andris Rajeckis 1 (1+0), Artūrs Jurševskis 1 (1+0).