ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE

9:3

FK Bauska

Priekšpēdējo regulārās sezonas spēli Cēsu alus/Lekrings bija jāaizvada pret FK Bauska. Ja Cēsiniekiem turnīra tabulā ,bez īpašiem pārsteigumiem, vieta jau bija zināma, tad Bauskas komandai cīņa par play-off vēl ritēja pilnā sparā.
Spēles sākums labāks izvērtās mājiniekiem. Pirmos vārtus spēlē guva Toms Rīsmanis, izmantojot iezgājienu vienatnē pret vārtsargu. Trīs minūtes vēlāk Cēsu alus/Lekrings dubultoja savu pārsvaru pēc precīza Dāvja Vildera metiena. Minūti vēlāk Bauska vienus vārtus atspēlēja. Turpinoties pirmajam periodam vairākus bīstamus momentus izveidoja Cēsu alus/Lekrings, bet viesiem īsti spēle nevedās. Atlikušajā perioda daļā mājinieki guva vēl divus vārtus (Emīls Dzalbs un Jānis Rajeckis), bet FK Bauska periodu noslēdza izmantojot ātro pretuzbrukumu. 4:2 pēc nospēlētām divdesmit minūtēm.
Otrais periods Cēsu alus/Lekrings izpildījumā pagāja kā pa viļniem. Perioda sākumā pretinieku vārtus neizdevās atslēgt, bet perioda vidū, četru minūšu laikā, izdevās gūt trīs vārtus panākot 7:2. Vispirms vairākumā tika izspēlēts metiens līdz tukšiem vārtiem, pēc tam Gints Bērtulis lieliski nospēlē pretinieku laukuma zonā atņemot viesiem bumbiņu un pats arī noslēdz uzbrukumu, bet trešos vārtus gūst Jānis Rajeckis ar tālu metienu. Pēc šiem vārtiem Bauskas komanda nomaina vārtsargu, kurš atlikušo perioda daļu vārtus nosargā neskartus.

Lielāko trešā perioda daļu komandām vārtus gūt neizdevās un rezultāts palika nemainīgs. Astoņas minūtes līdz spēles beigām Bauskai tomēr izdodas gūt vārtus un panākt 7:3. Tomēr Cēsu alus/Lekrings atbildi parādā nepalika un guva vēl divus vārtus. Par labāko spēlētāju šajā spēle tika atzīts Jānis Rajeckis, kuram trīs vārti. Rezultivitātes punktus guva - Jānis Rajeckis 3 (3+0), Toms Rīsmanis 3 (2+1) Gints Bērtulis 3 (1+2), Mārtiņš Rajeckis 2 (0+2), Emīls Dzalbs 1 (1+0), Dāvis Vilders 1 (1+0), Andris Rajeckis 1 (1+0), Andris Malkavs 1 (0+1), Artūrs Jurševskis 1 (0+1).