Sponsori

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE
SK Pārgauja

3:13

Abas komandas bija spiestas šo spēli aizvadīt divos spēlētāju virknējumos, jo vairāki spēlētāji bija apslimuši vai traumēti. Lielāku trūkumu sastāvā varēja just Pārgaujas komandas spēlētāji, jo bez komandas līderiem nopietnu pretestību izrādīt komandai no Cēsīm tie nespēja. Cēsu alus/Lekrings soliņš ir garāks un komanda ir vairāk sabalansēta, ko varēja redzēt šajā spēlē.
Pirmie vārtus gan guva pārgaujieši, kad savu brāli, Anriju Ventu, pārspēja pretinieku komandā spēlējošais Edijs Vents. Turpinājumā Lekrings spēja veikt izrāvienu 4. Bet otrajā periodā rezultatīvi atkal meta Edijs Vents panākot 2:4. Taču pēc šiem vārtiem arī tika veikts svarīgākais atrāviens līdz 11:2, kas arī dzēsa Pārgaujas izredzes uz uzvaru. Pie šāda rezultāta savu vārdu vēlreiz izdevās teikt Edijam Ventam, kurš noformēja sev hat-trick un trešo reizi sarūgtināja savu brāli. Šie vārti tika sveikti ar lielām ovācijām Stalbes zālē, jo lai gan Pārgauja bija zaudējusi cerības uz uzvaru, šāds notikums, kad brālis iemet brālim trīs vārtus, šķiet, nebija gadījies virslīgā. Un, ejot pie komandas, Anrijs neizskatijās pārāk sarūgtināts. Abi brāļi tika atzīti par mača labākajiem spēlētājiem un balvas pasniedza neviens cits kā viņu tēvs Hardijs Vents. Spēles beidzās ar rezultātu 13:3.

Rezultivitātes punktus guva - Aleksandrs Abramovs 4 (1+3), Gints Bērtulis 3 (3+0), Andris Rajeckis 3 (2+1), Pauls Erenbots 3 (2+1), Artūrs Jurševskis 2 (2+0), Ingus Laiviņš 2 (1+1), Jānis Rajeckis 2 (1+1), Dāvis Vilders 2 (0+2), Roberts Sudmalis 2 (0+2), Gatis Liepiņš 1 (1+0), Kārlis Bulmeistars 1 (0+1).