Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

6:5

Rockets

Pēdējos gados starp šīm komandām aizvadītas ļoti spraigas cīņas, un šī spēle nebija izņēmums. Pirmajā periodā Cēsu alus/Lekrings nonāca iedzinējos ar 1:3, bet, pateicoties Jāņa Meldera precīzajam raidījumam zem vārtu pārlikņa, Lekrings atpūtā varēja doties esot iedzinējos ar minimālu rezultātu. Otrais periods nebija veiksmīgāks, lai gan perioda sākumā Pauls Erenbots guva vārtus un panāca neizšķirtu, tomēr turpinājumā tika zaudēti divi vārti un traumā iedzīvojās arī viens no komandas vērtīgākajiem spēlētājiem - Andris Malkvas. Šādi notikumi lika Lekringam sapurināties, un pēc pārtraukuma šķita, ka laukumā devusies cita komanda. Lai panāktu neizšķirtu bija vajadzīgas 14 minūtes. Vārtus guva Mārtiņš Rajeckis un Gints Bērtulis. Taču atkal svarīgākie notikumi risinājās pēdējā spēles minūtē. Kad trešajā periodā bija atlikušas 30 sekundes līdz spēles beigām, pretinieku spēlētājs Atis Blinds saņem divu minūšu noraidījumu. Atkal tika paņemts pusminūtes pārtraukums, un arī šoreiz tas nesa rezultātu - Aleksandrs Abramovs veiksmīgi meta cauri burzmai vārtu priekšā, un astoņas sekundes pirms mača beigām tika gūti vārti.
Abas uzvaras pret Rīgas komandām pedējās sekundēs ļauj saglabāt perfektu bilanci turnīra tabulā.

Rezultivitātes punkti šajā spēlē - Mārtiņš Rajeckis 3 (1+2), Gints Bērtulis 2 (2+0), Aleksandrs Abramovs 1 (1+0), Jānis Melderis 1 (1+0), Pauls Erenbots 1 (1+0), Ingus Laiviņš 1 (0+1), Andris Rajeckis 1 (0+1), Kārlis Bulmeistars 1 (0+1)