Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE
Lekrings

8:7

Talsu NSS Krauzers

Piektdienas vakarā Cēsu Sporta kompleksa florbola laukumā tikās Lekrings un Talsu NSS/Krauzers. Spēles pirmajā trešdaļā pārliecinoši spēlēja cēsinieki, taču pēc pirmā pārtraukuma Talsu spēlētāji laukumā atgriezās ar lielāku apņēmību un spēles gaitu padarīja līdzīgāku. Atlikušajā laikā apmainoties ar vārtu guvumiem, un Talsiem pat izvirzoties minimālā vadībā, finālā Lekrings tomēr nosargāja pārsvaru un svinēja uzvaru ar rezultātu 8:7.

Cīņa aizritēja ļoti līdzīgi, jo, līdzīgi kā Lekrings, arī Talsu NSS/Krauzers spēlē pozicionālu florbolu. Bumbiņas kontrole laukumā starp komandām bija dalīta principā uz pusēm. Spēles pirmajā pusē, labu sniegumu demonstrējot pirmajai maiņai, trīs no pirmajiem četriem vārtiem Lekrings labā guva Krišs Treimanis #37.

Vēl trīs rezultivitātes punktus šajā spēlē guva Kevins Šmits #62 (1+2) un Jorens Malkavs #17 (2+1), kuru šodien arī atzina par spēles vērtīgāko spēlētāju.