Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE
Lekrings

2:7

Rubene

Piektdienas vakarā Cēsu Sporta komleksā Lekrings laukumā uzņēma principiālu pretinieci – Rubeni. Pamtturnīra pirmajā aplī, izbraukumā Lekrings triumfēja ar rezultātu 6:4, taču šajā reizē pretinieki tika atzīti par pārākiem ar rezultātu 2:7.

Bez pārsteigumiem – spēle bija ātra un fizisko spēku pielietoja kā vienas komandas spēlētāji, tā arī otras. Pirmās trešdaļas laikā Lekrings nonāca neapskaužamā situācijā, periodam beidzoties ar negatīvu 0:3. Pirmos vārtus komandas labā guva Andris Rajeckis #23. Rezultatīva piespēle Emīlam Dzalbam #6. Taču Rubene atbildēja ar vēl diviem vārtu guvumiem, kas zināmā mērā salauza spēli. Trešajā periodā Rubene guva vēl divus vārtus, bet no Lekrings spēles protokolā atzīmējās Pauls Erenbots #27, kurš piespēli saņēma no Emīla Dzalba #6.

Spēles rezultātu var skaidrot ar pretinieku vārtsarga Robert Trepša sekmīgo sniegumu; Viņš atvairīja 24 no 26 Lekrings izdarītajiem metieniem.