Sponsori

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE
Lekrings

17:2

FK Bauska

Neierastā laikā – trešdienas vakarā – Lekrings aizvadīja mājas spēli pret Bauskas vienību. Rezultatīvā mačā Lekrings izcīnīja uzvaru ar rezultātu 17:2, kas šobrīd ir Elvi florbola līgā lielākais gūto vārtu daudzums vienā spēlē.

Šajā spēlē debitēja divi spēlētāji – talsinieks Krišs Treimanis (#37), kurš pievienojās komandai pirms pāris nedēļām, un vārtsargs Kārlis Grīntāls (#30), kurš līdz šim ir pārstāvējis arī Lekrings 1. līgas komandu.

Ar īpaši augstu rezultivitāti izcēlās Jorens Malkavs (4+4), kas ir šīs sezonas pašreizējais Virslīgas rekords. Piecus punktus (4+1) savā kontā guva Kevins Šmits, kurš tika atzīts par mača vērtīgāko spēlētāju. Viņš pēc spēles atzinīgi vērtē komandas kopējo sniegumu: “Iespējams sāpīgais zaudējums pret Irlava/Avant deva atspērienu un motivāciju spēlētājiem.” Kevins ir priecīgs, ka arī viņa spēle izdevās un tas atspoguļojās uz spēles tablo. “Gan uz soliņa, gan laukumā bija pozitīvas emocijas, tajā pašā laikā īpaši nepiedomājot par rezultātu – kontrolējām bumbiņu un neļāvām pretiniekam izdarīt daudz metienus.”

Gandarīta par padarīto, komanda turpina treniņu procesu. Gaidāmajā nogalē spēles nav plānotas, un nākamo reizi Lekrings kāps uz laukuma Liepājā 2. novembrī, kad cīņā būs jādodās pret Kurši/Ekovalis.