ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE
Irlava/Avant

5:4 OT

Lekrings

Izbraukuma spēlē Irlava/Avant otro reizi šajā sezonā pārsteidza cēsiniekus, izcīnot uzvaru spēles pagarinājumā. Atceroties sezonas sākumu, kad Lekrings uzņēma irlaviešus mājas zālē, viesi uzvaras vārtus guva 5 minūtes pirms spēles pamatlaika beigām. Oktobrī spēle beidzās ar rezultātu 4:3, Irlavai no Cēsīm aizbraucot ar 3 punktiem turnīra tabulā. Šajā sestdienā, Lekrings bija apņēmības pilni šos punktus atgūt, dodoties izbraukuma spēlē.

Otrajam spēles periodam beidzotes ar rezultātu 4:2 cēsinieku labā, šķita, ka līdz iecerētajam mērķim vairs nebūs jāsniedzas tālu. Taču, neizmantoto vairākumu un paviršās spēles aizsardzībā dēļ, pretiniekiem izdevās panākt neizšķirtu 4:4, ievadot spēli pagarinājuma piecās minūtēs. Abām komandām apmainoties ar metieniem uz katriem vārtiem, punktu spēlei lika Irlavas vienība vien 30 sekundes pirms spēles pagarinājuma beigām. Irlava svin uzvaru ar rezultātu 5:4 OT un 2 punktus turnīra tabulā, kamēr Lekrings mājās atveda vienu punktu.

Šajā spēlē par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Jānis Rajeckis #19, taču rezultatīvākais spēlētājs bija Kevins Šmits #62, kurš guva trīs vārtus (3+0). Viņš par spēli komentē: “Šķiet, nedēļas garumā šai spēlei bijām gatavojušies cītīgi, jo ļoti negribējām piedzīvot otru zaudējumu pret līgas jaunpienācējiem. Irlavas komanda piedāvā citādāku florbolu – tādu, kādu Virslīgā parasti neredzam. Viņi spēlē vienkārši, taču ar lielu cīņassparu, kam šoreiz nespējām adaptēties, kā dēļ arī piedzīvojām zaudējumu.”